Ocelové haly

Barvy - barevné řešení hal

Tak jako se liší v různých zemích  nároky  norem , liší se i požadavky klientů na barevné řešení hal. Přestože LLENTAB nabízí v základní ceně více než 20 barev opláštění , sjednocuje se v posledních letech se ve většině zemí vzhled průmyslových staveb v uniformní šedo stříbrné barvě. Jedna země se tomuto trendu vymyká . 90% staveb realizovaných v Dánsku je opláštěna tmavě šedým, granitovým opláštěním. Tento trend už proniká přes moře do švédska a uvidíme , jestli dorazí i do střední Evropy.
 
 Nápadité barevné řešení stavby (při použití barev ze standardního vzorníku LLENTAB) přitom v podstatě nemá vliv na náklady stavby a může výrazně pomoci zapadnutí průmyslové stavby do okolí a pro investora je dalším prvkem , kterým se může odlišit od konkurence. Konečné rozhodnutí je vždy na investorovi nebo generálním projektantovi projektu , ale snažíme se klienty při výběru barev jejich stavby povzbudit , abychom i za cenu toho , že si přidáváme trochu práce , přispěli k větší barevnosti průmyslových zón.
 
Barva opláštění Vaší haly může upoutat Vaše klienty , pomůže stavbě splynout s okolím nebo odlišit Vaši stavbu od stříbrné šedi průmyslových zón.      
 

 

Colours1.jpg
Skladová hala LLENTAB s červeným štítem

Colours3.jpg
Tato barevná kombinace nestála ani korunu navíc

 

Colours2.jpg
Tmavá průmyslová hala

Colours4.JPG
Dodáváme i barvy, které nejsou zařazeny ve standardním vzorníku