Ocelové haly

Výrobní haly

LLENTAB v České republice a na Slovenku od roku 1996 postavil výrobní haly o zastavěné ploše větší než 100.000 m2. Postavili jsme haly pro průmysl stavební, strojírenský, automobilový, dřevařský, nábytkářský, potravinářský a další. Postavili jsme tiskárny, pekárny a další výrobní haly. Poptejte vypracování nabídky nebo si vyžádejte naši konzultaci k rozměrům, prosvětlení haly, vestavbě jeřábu nebo jiným důležitým požadavkům na výrobní halu.

Production _2
Výrobní hala s mostovým jeřábem
 

Průmyslové haly a průmyslové objekty jsme dodali klientům z nejrůznějších oborů českého hospodářství. Našimi zákazníky jsou firmy zabývající se výrobou pro automobilový průmysl (výrobní hala plastových výlisků Linaplast, sklad výrobků J.P. Plast), tiskárny (tiskárna s knihárnou Rock Media, Luboš Žídek - tiskárna), pekárny (Pekárny Hruška, Ostrava-Martinov, M-Market Lučenec (Slovensko)).

U výrobní haly bývá častým požadavkem zabudování portálového jeřábu.  Hala pro montáž dálničního mostu je navržena tak, aby v ní byl umožněn pojezd mostového jeřábu (zajímavostí jsou elektricky poháněná vrata rozměru 9 x 18 m, která umožňují vyjetí jeřábu ven z haly).

Jsme připraveni Vám prezentovat referenční stavby s portálovými jeřáby, jejichž jeřábovou dráhu nese ocelová konstrukce haly (Svatavské strojírny, Miroslav DROZD - přírodní kámen, MTEZ s.r.o., Czech Silicat).