Ocelové haly

Sportovní haly

Sportovní haly LLENTAB v České republice.

Dodávali jsme bowlingové haly (Sadská , Mukařov) , zastřešení zimních stadiónů v Příbrami , v Poličce. Byli jsme dodavatelem ocelové konstrukce pro sportovní halu v Praze-Radotíně ( jako subdodavatel pro firmu HOFTIEF) .  

Naše konstrukce a opláštění jsou vhodné pro jízdárny. Na Slovensku jsme v roce 2010 byli dodavatelem 2 menších jízdáren ve Sliači a Námestove. Jízdárna v areálu Ranče Hosťová poskytuje zázemí pro jízdárnu plochy větší než 2.000 čtv.m. Hosťová je jedním z center cuttingového sportu a westernového ježdění na Slovensku.

Hangáry pro sportovní a malá letadla. Naše hala poskytuje zázemí pro letadla klubu parašutismu v Klatovech , malá sportovní letadla využívají hangár LLENTAB v Kyjově.

U všech těchto staveb je využita lehká konstrukce s příhradovými vazníky LLENTAB a ekonomickým opláštěním z trapezových ocelových plechů.  

8941-hangar -kyjov
Hangár sportovních letadel v Kyjově

Sportovní haly LLENTAB v zahraničí
V Polsku se firma LLENTABHALLEN sp.z.o.o. podílela na výstavbě řady školních sportovních hal. V polovině 90.let byla situace v Polsku (co se školních tělocvičen týká) výrazně odlišná od situace na Českém trhu. Procento škol v jejíchž areálu byla sportovní hala / tělocvična bylo v Polsku výrazně nižší než v ČR. Z toho vyplynula mnohem vyšší poptávka v tomto sektoru trhu než v ČR.

LLENTAB ve Skandinávii je často dodavatelem hal pro bandy hokej (hokej hraný míčkem na ledové ploše velikosti fotbalového hřiště) - Tyto stavby vyžadují pro zakrytí ledové plochy a tribun pro diváky rozpon konstrukce větší na 70 m. Jedna z těchto realizací je k vidění v Surte (severní předměstím Goteborgu).