Ocelové haly

Naše produkty / kategorie

 

Categories _production

 

Categories _Storage

 

Categories _Retail

 

Categories _Sports

 

Categories _customized

 

 

 

Výrobní haly

LLENTAB je dodavatelem výrobních hal investorů širokého spektra oborů. Od lehké a sterilní haly pharmaceutické výroby ( IMUNA PHARM , Slovensko) , přes haly dodavatelů automobilového průmyslu (J.P.Plast , Kyjov) po haly strojírenských firem se zabudovanými portálovými jeřáby. LLENTAB je flexibilní systém ocelových konstrucí , který se přizpůsobí Vašim požadavkům a umožní Vám růst.

 

 

 

Skladové haly

Postavili jsme sklady o zastavěné ploše 150 čt.m. i sklady logistických center , které jsou 100 x větší. I investoři skladových hal zahrnují širokou škálu oborů. Distribuční sklad náhradních dílů firmy IVECO ve Vysokém Mýtě , logostickou skladovou halu EST a.s. na Kladně. Izolované sklady chrání před počasím potraviny , v neizolovaných čekají na své zákazníky stavební materiály. Systém LLENTAB umožňuje efektivně kombinovat izolované a neizolované opláštění. Standardní řešení zahrnuje přistřešení a nakládací místa , která umožňují uchránit Vaše zboží před živly i během expedice.

 

Prodejní haly

Zastřešení tržnice v nadmořské výšce přes 1000 m.n.m. , nákupní centrum HORNBACH v Goteborgu , malá prodejna krmiva pro domácí mazlíčky za Prahou. To jsou namátkou vyjmenované realizace prodejních hal. LLENTAB má vhodné řešení pro lokální obchodníky i pro mezinárodní obchodní řetězce. Náš jednoduchý a ekonomický systém Vás pomůže vybudovat elegantní prostředí ve kterém se Vašim klientům bude dobře nakupovat.

 

 

Sportovní haly

Bowling ve středních čechách , jezdectví na Slovensku , lední hokej na moravě , rychlobruslení ve Švédsku Goteborgu , fotbal na Islandu , plavání v Polsku. Všechny tyto sporty se v Evropě provozují pod střechami hal LLENTAB.  Rozpony až 80 m , přizpůsobení vnitřního opláštění typu provozovaného sportu a stejně jako u ostatních typů hal kvalitní a ekonomické řešení. V České republice je nejzajímavější sportovní stavbou LLENTABu sportovní hala v Praze-Chodově, která se od standardního řešení LLENTAB odlišuje obloukovou konstrukcí s rozponem 38m.

  

Haly na míru

Přestože je nejsilnější zbraní LLENTABu mnohokrát vyzkoušené standardní řešení , jsme připraveni nabídnout řešení i v připadech , kdy projektant specifikoval zadání bez ohledu na standardy naší firmy. Nosnou konstrukci jeřábové dráhu jsme dokázali efektivně přetvořit ve skladovou haly ( SKA v Prostějově , CCS v Bratislavě), použili jsme prvky systému LLENTAB při stavbě nádstaveb nebo opláštění stávajících budov.Používáme ocelové konstrukce , trapezové plechy a jsou dány rozměry šroubů, vše ostatní záleží na Vašem zadání.