Ocelové haly

Produkty / Ocelové haly

Products
Z našich standardních řešení jsme schopni dodat ocelové haly sloužící různým účelům 

Čtyřicet let zkušeností

LLENTAB vyrábí víceúčelové ocelové stavby už 40 let. Léty nabyté zkušenosti se staly nedílnou součástí našich výrobků. Díky našemu promyšlenému stavebnímu procesu jsme schopni dodat speciálně navržená, vysoce kvalitní a nákladově úsporná řešení. 

Podílejte se na našem know-how a možnostech

Spolupráce se společností LLENTAB vám nabízí mnoho výhod. Vedle všech našich zdrojů a možností v plánování, výrobě a montáži můžeme naše stavby vyrobit také na objednávku. Všechny části stavby jsou předpřipraveny v našich moderních a efektivních výrobnách po celé Evropě. Montáž obvykle probíhá přímo na místě stavby a díky tomu zabírá doprava podstatně menší podíl než tomu bývá u běžnějších typů staveb.

Ocelové budovy

V poslední době realizujeme také větší stavby, některé opravdu veliké. Naše standardní ocelové haly lze dodat v různých provedeních, od malých neizolovaných skladových hal po složitější průmyslové a logistické budovy. Mohou být navrženy s plochou nebo sedlovou střechou se sklonem 4, 7, 11, 17 a 21 stupňů. Šířka bez vnitřních sloupů může dosahovat až 65 metrů. Širší haly jsou vybaveny vnitřními sloupy. Díky širokému výběru doplňků: vratům, dveřím, oknům, barev a barevných kombinací a designu stěnových a střešních materiálů mohou být naše standardní ocelové budovy vytvořeny tak, aby splňovaly všechny požadavky našich zákazníků.
Na některé z realizovaných staveb se můžete podívat v referenčních stavbách

Products _2
Náš koncept je utvářen už mnoho let, zde putuje část ocelové budovy na místo stavby.

Montáž

Pro montáž lze zvolit mnoho metod, od prefabrikovaných a smontovaných dílů v naší výrobě po celkovou montáž z námi dodaných součástí na místě stavby. Střešní vazník je usazen na místě, čímž se sníží objem dopravy v porovnání s ostatními běžnějšími typy staveb. Konstrukci lze postavit obvyklými způsoby s použitím jeřábu nebo lze aplikovat naši unikátní metodu stavby pomocí hydraulické montáže.

Základy

Obvykle se jedná o betonovou desku s vyztuženými okraji, kde není třeba zabudovaných kotvících prvků. Rovněž lze použít betonové bloky nebo sokly. Pro další informace o možných variacích budov, doplňků a základů nás kontaktujte pomocí poptávkového formuláře , nebo nám zavolejte na telefonní čísla uvedená v kontaktech. Nalevo v menu pak naleznete více informací, jako jsou technické údaje, různé kategorie běžně nabízených produktů a databázi referenčních projektů.