Ocelové haly

LLENTAB v České republice

DSC_2474          Sídlo společnosti LLENTAB, spol. s r.o.

V roce 2014 vstupuje LLENTAB, spol. s r.o. do 18. roku svého působení v České republice.

Mateřská firma LLENTAB AB zahájila svoji činnost na českém trhu již v roce 1993, kdy uzavřela dohodu o zastoupení s firmou Tower Trading s.r.o.. Tato firma také realizovala v České republice první stavby systémem LLENTAB a položila tak základy dnešního působení firmy LLENTAB, spol. s r.o.  v České republice.

 

LLENTAB, spol. s r.o. byla založena v roce 1996. Kromě českého trhu realizovala ocelové haly i na  Slovensku. Na podzim roku 2008 vznikla samostatná sesterská společnost LLENTAB Slovakia, spol. s r.o. se sídlem v Bratislavě, která navázala na předchozí činnosti LLENTAB, spol. s r.o. v tomto regionu.

 

Za celou svou působnost postavila společnost  LLENTAB, spol. s r.o. řadu projektů od menších, jednodušších až po větší, složitější. Variabilní systém LLENTAB se vyznačuje krátkou dobou výstavby, celopozinkovanou nosnou ocelovou konstrukcí  využívající všechny typy opláštění v současné době dostupné na trhu a to jak izolované tak neizolované. Za dobu svého fungování  na trhu postavila společnost přes 490 hal s využitím jako administrativní, skladové a výrobní haly, sportovní a letecké objekty, zemědělské stavby, jízdárny a řadu dalších projektů.

DSC_0234          Montáž celopozinkované ocelové konstrukce LLENTAB

Našimi klienty například jsou PPL CZ s.r.o., IVECO Czech Republic a.s. , BEST a.s., General Bottlers CR s.ro., síť prodejen Hruška, AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o., aeroklub Holešov.

Pevně věříme, že i vy budete s námi spokojeni.